Інтерфакс-Україна
11:19 30.11.2017

Більшість переселенців в Україні повертатися не хочуть - Гримчак

1 хв читати
Більшість переселенців в Україні повертатися не хочуть - Гримчак

До 80% внутрішньо переміщених осіб в Україні не планують повертатися в майбутньому до своїх колишніх місць проживання, зокрема, на Донбасі, повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юрій Гримчак.

"60-80% внутрішньо переміщених осіб не планують повертатися", - сказав заступник міністра під час круглого столу "Повернення додому. Сценарії соціально-економічної реінтеграції Донбасу" в четвер у Києві.

За його словами, цей показник різниться у регіонах. "Люди самі для себе вже вирішили, що вони залишаються на тій території, де вони облаштувалися, діти пішли до школи, вони знайшли роботу і кудись знову переїжджати вони не хочуть", - розповів Ю.Гримчак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Погода на вихідних суттєво не зміниться, по всій Україні без опадів

Правоохоронці викрили шахраїв, які заволоділи понад 12 млн грн під виглядом інвестицій в агросектор

Зеленський і Кислиця обговорили деякі напрями дипломатичної роботи та перемовин

Постанова про конкурс на кращий ескіз великого Державного Герба України втратила чинність

Українці можуть отримати 90 держстипендій уряду КНР на навчання в Китаї у 2026/2027 навчальному році

Мінкультури надало Вікімедіа Україна, Слідство.Інфо і Книгарня "Є" статус критично важливих

США закликали ЄС не погоджувати виділення Україні "репараційного кредиту" за рахунок активів РФ – ЗМІ

Держбюджет-2026 не збільшує виплати військовим, але будуть контракти з покращеними умовами, - Шмигаль

Генконсульство України буде відкрите в словацькому Пряшеві - МЗС

Свириденко до Железняка: Ознайомте мене з фактами, а я прийму відповідне управлінське рішення щодо Кулеби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА