Інтерфакс-Україна
16:05 07.11.2017

Аваков подякував парламенту за підтримку

1 хв читати
Аваков подякував парламенту за підтримку

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков висловив вдячність депутатам Верховної Ради, які не підтримали його відставки.

"Дякую парламенту за підтримку. Дякую 31 народному депутату за надану недовіру. Мир вам!", - написав у вівторок А.Аваков у своєму мікроблозі Twitter.

Як повідомлялося, Верховна Рада не підтримала відставки міністра внутрішніх справ України А.Авакова.

За відповідний проект постанови №5041 на засіданні у вівторок проголосував лише 31 народний депутат (за необхідного мінімуму у 226 голосів), тоді як проти проголосували 102 парламентарі, а 56 утрималися.

За відставку А.Авакова проголосували 8 депутатів фракції "БПП", зокрема автор законопроекту Сергій Каплін, тоді як 26 - проти і 38 утрималися. 62 із 81 депутата фракції "Народний фронт" проголосували проти. За відставку глави МВС проголосували 9 депутатів фракції "Самопоміч" (1 утримався) та 1 депутат фракції "Батьківщина"(3 проти, 4 утрималися).

Народні депутати фракції "Опозиційний блок", а також груп "Відродження" та "Воля народу" переважно не голосували, давши в сумі лише 3 голоси проти. Із 20 депутатів фракції Радикальної партії ніхто не проголосував за відставку А.Авакова, по 4 проголосували проти й утрималися. З позафракційних 13 проголосували за відставку глави МВС, 4 - проти, 6 утрималися.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Путін вимагає призупинення всіх поставок зброї в Україну під час перемир'я

Представники ОПК та Сил оборони України у березні зазнали нових кібератак - CERT-UA

Військовослужбовці зможуть здобувати вищу освіту без відриву від служби

УЧХ допоміг знайти роботу понад 1000 особам

СБУ затримала агента РФ, який наводив ракети на об’єкти ЗСУ в центральній Україні

Понад 90% того, що Данія робить для Україні, пов'язано зі зброєю та обладнанням - посол

До експлуатації у Силах оборони допущено наземний робот "Лють" українського виробництва

Нацполіція: від початку року зафіксовано 8 випадків зачепінгу, постраждали 9 дітей

Київ з 21 березня відновлює рух наземного громадського транспорту під час тривог, обмеження для метро зберігаються

ДБР затримало на Одещині правоохоронця, який за $15 тис. "допомагав" списати з військового обліку

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА