Інтерфакс-Україна
20:56 22.10.2017

Чоловік, який намагався пронести в наметове містечко намет, спровокував конфлікт і травмував поліцейського

1 хв читати

У центрі Києва, біля наметового містечка під Верховною Радою, чоловік спровокував конфлікт з правоохоронцями, внаслідок чого отримав черепно-мозкову травму поліцейський, повідомили у Відділі комунікації поліції Києва.
"Сьогодні близько 18:30 з боку вул.Шовковична невідомий спробував пронести намет на територію містечка пікетувальників і спровокував конфлікт з правоохоронцями. В результаті виникла бійка, в результаті якої співробітник Подільського управління поліції отримав черепно-мозкову травму", - йдеться в повідомленні на сайті відомства в неділю.
В інформації уточнюється, що за попередньою інформацією, чоловік вдарив міліціонера по голові, від чого він втратив свідомість і впав на землю. Потерпілому надають допомогу лікарі "швидкої", а правопорушника затримали для встановлення всіх обставин інциденту.
Правопорушення зареєстровано в журналі єдиного обліку заяв і повідомлень Печерського управління поліції. Проводиться перевірка для з'ясування особи затриманого і обставин правопорушення, за результатами якої буде дана правова кваліфікація події.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти просунулися в Мирнограді, біля Гуляйполя та в Дніпропетровській області, за добу зайняли 26,79 кв. км – DeepState

Без світла на Київщині понад 9 тис. споживачів, негода знеструмила абонентів у 215 населених пунктах – Міненерго

Сімʼя загиблої у російському полоні журналістки Рощиної отримала кошти від держави

Питання ЗАЕС та територій залишаються неврегульованими у 20-пунктному мирному плані – Зеленський

Гарантії безпеки від країн Коаліції охочих мають бути підтримані парламентами цих країн – Зеленський

Зеленський вважає необхідною присутність міжнародних військ в Україні як частину гарантій безпеки

Зеленський: Для прийняття 20-пунктного мирного плану може бути створена чотиристороння робоча група за участю РФ

Зеленський: Про створення демілітаризованої зони на лінії розмежування наразі не йдеться

Одеські поліцейські встановили військовослужбовців РТЦК та СП, які побили військового, звільненого з полону

Технічний моніторинг припинення вогню забезпечуватимуть наші партнери – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА