Інтерфакс-Україна
18:28 29.09.2017

Поблизу Талаківки поранений український військовий

1 хв читати

Унаслідок обстрілів із боку незаконних збройних формувань у понеділок біля смт Талаківка Кальміуського району м. Маріуполя дістав поранення український військовослужбовець.

"Близько 14-ї години неподалік Талаківки внаслідок обстрілу нашого опорного пункту з автоматичного гранатомета дістав поранення один український військовослужбовець", - повідомляється на сторінці прес-центру штабу АТО в п'ятницю.

Як зазначено в повідомленні, доба в районі проведення АТО розпочалась інтенсивними обстрілами українських позицій на донецькому напрямку. "Вночі, неподалік селища Піски, бойовик з великокаліберних кулеметів обстріляли наші опорні пункти. А з 5-ї ранку і впродовж години російсько-окупаційні війська випустили 13 мін калібру 120 мм, 19 мін калібру 82 мм і близько 20 снарядів із танка по укріпленнях сил АТО на підступах до Авдіївки. Наші бійці жорстко відповіли ворогові. Також зранку майже три години проросійські найманці стріляли з 82-мм мінометів, гранатометів різних видів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї поблизу шахти Бутовка. Вже вдень під ворожим вогнем знову опинились наші позиції біля Авдіївки та Кам'янки", - повідомляється у зведенні станом на 18:00 п'ятниці.

На приморському (маріупольському) напрямку бойовики від початку доби двічі обстрілювали з гранатометів українські укріплення біля с. Водяне Новоазовського району Донецької області. Факти застосування ворогом великокаліберних кулеметів зафіксовані і в районі с. Павлопіль Новоазовського району.

На луганському напрямку від початку доби зберігалася тиша.

ОСТАННЄ

В Україні створили перший інтерактивний Музей математики, з 1 травня він стане відкритим для відвідувачів - Міносвіти

Завершено слідство у справі стосовно першого ексзаступника голови ДФС України - САП

У Запоріжжі затримали агента рф, який готував вибухівку для терактів - Нацполіція

В Мінкультури обговорили підтримку українських медіа з ЮНЕСКО і Представництвом ЄС

В Деснянському районі столиці зафіксовано падіння уламків на території школи, інформація щодо пошкоджень та постраждалих уточнюється - влада

Повітряні сили: за ніч збито 63 ворожих БпЛА, 64 не досягли цілей

Найбільше окупанти атакували покровський і торецький напрямок - Генштаб

Під Запоріжжям відновлюють електропостачання після ворожих обстрілів

Окупанти за добу втратили 1500 осіб та 109 од. автотехніки - Генштаб

18 березня: Яке сьогодні свято, все про цей день

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА