Інтерфакс-Україна
18:56 25.09.2017

У Києві з'явилася єдина Рада ветеранів АТО

1 хв читати
У Києві з'явилася єдина Рада ветеранів АТО

У Києві сформовано єдиний колегіальний орган - Рада ветеранів АТО, повідомив мер столиці Віталій Кличко після прийняття відповідного рішення.

"Сьогодні в Києві понад 80 організацій учасників АТО. Тому ми прийняли рішення сформувати єдиний колегіальний орган з ветеранів, з яким проводитимо діалог для вирішення всіх необхідних і важливих питань про виділення землі, компенсацій, надання пільг та ін. Створення Ради ветеранів АТО важливо для більш продуктивного і ефективного співробітництва ветеранів та столичної влади", - цитує В.Кличка прес-служба міського голови.

За його словами, до Ради ветеранів АТО увійдуть 10 районних організацій ветеранів, міська, а також організації, які опікуються сім'ями загиблих. До цієї Ради можуть приєднатися й інші учасники АТО.

В.Кличко запевнив, що столична влада робить все можливе, щоб надати соціальні гарантії для військових, а також підтримує сім'ї загиблих в АТО киян. "Надалі ми будемо робити все, щоб ефективно вирішувати всі проблемні питання учасників АТО", - підсумував мер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська делегація на чолі з Зеленським прибула до Флориди на зустріч із Трампом

Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України

Ворожий БпЛА спричинив пожежу в житловому будинку в Одесі - ОВА

Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом

Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

Гуляйполе й Мирноград не перебувають під контролем росіян - ЦПД

Співрозмовники Зеленського узгодили, що ключовим питанням є конкретні і чіткі гарантії безпеки для України – Туск

Посадові оклади соцпрацівників з 1 січня зростуть у 2,5 рази – міністр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА