Інтерфакс-Україна
09:20 30.07.2017

Через негоду без світла залишаються 60 населених пунктів

1 хв читати
Через негоду без світла залишаються 60 населених пунктів

Станом на 7 ранку неділі аварійно-відновлювальні бригади обленерго відновили електропостачання у 279 населених пунктах і залишаються знеструмленими 60 населених пунктів.

Як повідомляє прес-служба Держслужби України з надзвичайних ситуацій, у Київській області знеструмлено 13 н. п., у Житомирській – 12, Донецькій – 10, Луганській – 10, Черкаській – 7, Полтавській – 4, Харківській – 4.

28-29 липня внаслідок ускладнення погодних умов (дощ, гроза, пориви вітру) через спрацювання системи захисту ліній електропередач сталося знеструмлення 339 населених пунктів у 8 областях.

ОСТАННЄ

Освітній омбудсмен: Чи можливо у 2027р. забезпечити в Одесі НМТ в укриттях для всіх – це завдання "із зірочкою"

Окупанти обстріляли Суми, поранено двох цивільних – ДСНС

Освітній омбудсмен: Варто залишити 4 предмети НМТ, обов'язкову математику та тестування в один день

ППО України збила 181 зі 207 БпЛА, зафіксовано влучання 21 ударного БпЛА на 14 локаціях

Одна людина загинула, ще 15 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

Унаслідок ворожих атак по Запоріжжю та району поранено 10 людей, за добу зафіксовано ударів по 46 населених пунктах

Генштаб зафіксував упродовж доби 243 бойових зіткнення

За добу на Сумщині двоє людей загинули, ще одна постраждала внаслідок ворожих атак – поліція

Сили безпілотних систем уразили за добу 1602 ворожі цілі

У Північній Ірландії антиміграційні протести після ножового нападу в Белфасті переросли в підпали та масові заворушення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА