Інтерфакс-Україна
19:12 19.06.2017

CEZ, ENGIE і PGNiG отримали право продавати газ "Нафтогазу" за кошти ЄБРР

2 хв читати
CEZ, ENGIE і PGNiG отримали право продавати газ "Нафтогазу" за кошти ЄБРР

CEZ A.S. (Чехія) ENGIE SA (Франція) і Polskie Gornictwo Naftowe I Gazownictwo Spolka Akcyjna (Польща) пройшли безумовну попередню кваліфікацію і отримали право брати участь у тендерах на закупівлю газу "Нафтогазом України" на кошти Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), повідомляє НАК зі посиланням на публікацію банку.

Відповідно до неї, ще 11 підприємств пройшли попередній відбір в рамках підготовки до виділення третього транша револьверного кредиту ЄБРР на суму до $300 млн.

Серед них, зокрема, Axpo Trading AG (Швейцарія), EDF Trading Limited (Великобританія), Eni trading & shipping S.p.A (Італія), Handen SP.z.o.o, (Польща), VNG Slovakia s.r.o і Slovensky Plyarensky Priemysel s.a. (обидві - Словаччина), RWE Supply & Trading GmbH, Uniper Global Commodities SE, PGNiG Supply and Trading (всі троє - Німеччина).

Загальна заявка у Hungarian Gas Trade Ltd (Угорщина) і MFGK Slovakia s.r.o (Словаччина).

До умовно компаній, що умовно пройшли передкваліфікацію, висунуто додаткові вимоги, які вони повинні задовольнити у відведений банком термін.

У 2016 році попередній відбір пройшло 13 компаній.

Як повідомлялося, кредитну лінію ЄБРР у розмірі $300 млн було відкрито в жовтні 2015 року та призначено для закупівлі газу на західному кордоні України. Позика ЄБРР є поновлюваним кредитом на три роки. Протягом цього терміну "Нафтогаз" може погашати і знову позичати кошти в межах цієї суми, щоб профінансувати авансові закупівлі газу.

Однією з умов надання кредиту ЄБРР була реалізація урядом України плану дій щодо реформи корпоративного управління в "Нафтогазі".

У рамках першого раунду використання коштів кредитної лінії ЄБРР "Нафтогаз" закупив 1,7 млрд куб. м газу в опалювальний сезон 2015-16 рр., другого раунду - 1,8 млрд куб. м газу в опалювальний сезон 2016-2017 рр.

ОСТАННЄ

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА