20:55 24.05.2017

Зайдік розраховує, що сторони конфлікту на Донбасі протягом цього тижня зуміють уточнити списки полонених для обміну

1 хв читати
Зайдік розраховує, що сторони конфлікту на Донбасі протягом цього тижня зуміють уточнити списки полонених для обміну

Сторони конфлікту протягом тижня мають уточнити списки незаконно утримуваних осіб, повідомив спецпредставник ОБСЄ в тристоронній контактній групі щодо України Мартін Зайдік.

"Протягом цього тижня ми маємо уточнити списки. Це дуже складний процес, тому що є різні категорії утримуваних осіб", - заявив М.Зайдік журналістам у середу в Мінську за підсумками засідання тристоронньої контактної групи щодо України.

За його словами, ТКГ курирує ці питання.

"І, звичайно, потрібно поважати верховенство права (в Україні - ІФ). Це необхідно, щоб усі процедури були проведені з такими вимогами", - додав спецпредставник.

"Сподіваємося, що сторони дійсно наближаються. Ми наблизилися, я це можу сказати з гордістю, до завершення процесу атестації (верифікації списків незаконно утримуваних осіб - ІФ)", - підсумував він.

Відповідаючи на запитання, який відсоток утримуваних осіб не хоче повертатися на території, непідконтрольні Києву, М.Зайдік сказав: "Я думаю, що ця досить велика кількість".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністри оборони Франції та Великої Британії обговорили підтримку ЗСУ для забезпечення довгострокової оборони країни

Представники США вирушили до РФ для обговорення припинення вогню в Україні – Трамп

USAID розірвало грантову угоду на $75 млн з Фондом підтримки енергетики в EUR1 млрд – Секретаріат ЕС

До міжнародного Реєстру збитків у Гаазі додали категорію зниклих безвісти – Федоров

Пропускні операції на вантажному напрямку пункту "Шегині" сповільняться до 10 травня – ДПСУ

Чернишов: питання залучення мігрантів є умовою повоєнного розвитку економіки, але суспільство ще не готове до цього

ЄС визначив коло товарів зі США, на які може запровадити мита - ЗМІ

Чехія візьме участь в 6 проєктах модернізації українських медзакладів

У держави не існує окремих політик чи програм для українців за кордоном - Чернишов

Інформація про захоплення росіянами Суджі станом на зараз не відповідає дійсності – Коваленко

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА