Інтерфакс-Україна
13:09 09.05.2017

Monatik відкриє перший півфінал Євробачення-2017

1 хв читати
Monatik відкриє перший півфінал Євробачення-2017

Перший півфінал міжнародного конкурсу Євробачення-2017 ввечері 9 травня відкриє виконавець Monatik (Монатик) із композицією "Кружит" ("Spinning") англійською мовою.

"Monatik відкриє перший півфінал Євробачення-2017! Спеціально для Євробачення трек "Кружит" співак виконає англійською мовою. Його назва змінилася на "Spinning", але хітові нотки і фірмові танцювальні постановки залишаються незмінними", - повідомляється на офіційній сторінці Євробачення-2017 в Україні у Facebook.

Півфінали Євробачення-2017 у Києві відбудуться 9 та 11 травня, фінал - 13 травня. Цього року участь у конкурсі візьмуть 42 країни.

Перший півфінал розпочнеться о 22:00.

Урочисте відкриття Євробачення-2017 відбулося 7 травня ввечері.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Відсьогодні Іващенко продовжить служити країні на позиції воєнної розвідки України

Росіяни вдарили по Харкову "Іскандерами", постраждали 30 осіб

У призначенні Буданова керівником ОП є ризик отримати закриту політико-силову вертикаль — Фріз

"Рарог" розширився до рівня бригади

У Харкові вже 19 постраждалих, серед них 6-місячна дитина

Призначення Буданова керівником Офісу президента - сигнал військовим щодо можливості будувати карʼєру після війни - Арахамія

Зеленський про удар по Харкову: росіяни продовжують убивства, незважаючи на всі зусилля світу у дипломатичному процесі

Україна залучила понад $45 млрд міжнародної безпекової допомоги у 2025 році – Міноборони

СБУ: довічний вирок заочно отримав колишній гауляйтер Херсона

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 13, одна з них у важкому стані

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА