Інтерфакс-Україна
09:59 27.04.2017

РФ незаконно направила в ОРДЛО 64-й "гумконвой" - Держприкордонслужба

1 хв читати
РФ незаконно направила в ОРДЛО 64-й "гумконвой" - Держприкордонслужба

Російська Федерація в четвер в односторонньому порядку здійснила пропуск на тимчасово непідконтрольну Києву територію Донбасу чергового 64-го так званого гуманітарного конвою у складі 41 вантажного автомобіля, повідомила Державна прикордонна служба України.

Як повідомила прес-служба Держприкордонслужби, в четвер з 6:50 до 7:40 через російські пункти пропуску "Донецьк" і "Матвєєв Курган" на в'їзд в Україну проїхали дві колони так званого гумконвою у складі 41 автомобіля.

"Оскільки переміщення "гумконвою" знову відбувалося з грубим порушенням норм міжнародного та вітчизняного законодавства і погоджених із Міжнародним комітетом Червоного Хреста модальностей українська міжвідомча група здійснювала лише візуальне спостереження без виконання контрольних функцій", - йдеться в повідомленні.

Як зазначено, у вантажівках начебто перевозили дитячі продукти харчування й в одному автомобілі - медикаменти. "Особливістю цього вантажу є невідповідність кількості вантажівок, заявлених у попередній ноті РФ. А автомобіль із медикаментами був заповнений лише на 10%", - повідомила Держприкордонслужба.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА