Інтерфакс-Україна
16:44 13.04.2017

Українська сторона СЦКК констатує порушення "режиму тиші" бойовиками на Донбасі, незважаючи на домовленості ТКГ

1 хв читати
Українська сторона СЦКК констатує порушення "режиму тиші" бойовиками на Донбасі, незважаючи на домовленості ТКГ

Українська сторона Спільного центру з контролю і координації на Донбасі (СЦКК) констатує, що, незважаючи на домовленості Тристоронньої контактної групи про припинення вогню з 10:00 четверга, бойовики продовжують обстрілювати позиції Збройних сл України.

Як повідомляє СЦКК на сторінці прес-центру штабу АТО в соцмережі Фейсбук, 13 квітня незаконні збройні формування ОРДО здійснюють обстріл позицій ВСУ.

"Так, сьогодні станом на 15:30 вже зафіксовано 9 обстрілів з боку бойовиків в напрямку населених пунктів Водяне, Талаківка, Опитне, Катеринівка і Чермалик із застосуванням артилерії калібру 122-мм, протитанкового ракетного комплексу, озброєння БМП, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї . в районах населених пунктів Водяне та Талаківка працював ворожий снайпер ", - сказано в повідомленні.

Українська сторона СЦКК зазначає, що даний факт свідчить про провокаційні дії з боку незаконних збройних формувань (НЗФ) ОРДО із створення передумов для подальшого загострення конфлікту на Сході країни.

"Українська сторона твердо стоїть на позиції виконання всіма сторонами всіх пунктів Мінських домовленостей і неухильно виконує всі взяті на себе зобов'язання. Разом з тим, у разі виникнення безпосередньої загрози життю та здоров'ю наших захисників, командирами буде прийнято рішення про адекватну відповідь в бік противника", - сказано в повідомленні СЦКК.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У місії НАТО підняли український прапор з нагоди Дня ЗСУ

Росія вдарила по Кременчуку, в місті перебої зі світлом - мер

Аеропорт Вільнюса знову призупиняв роботу через загрозу з Білорусі

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА