Інтерфакс-Україна
18:27 30.03.2017

Міністерства України та Грузії з питань переселенців і біженців підписали меморандум про співпрацю

1 хв читати
Міністерства України та Грузії з питань переселенців і біженців підписали меморандум про співпрацю

Міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш і міністр з питань вимушено переміщених осіб з окупованих територій, біженців і розселення Грузії Созар Субарі підписали в четвер у Тбілісі меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між двома відомствами.

Як повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України, цей меморандум стосується насамперед взаємного обміну досвідом в питаннях рішення нагальних проблем людей, які пережили втрати і негативний вплив через конфлікт країн із Російською Федерацією. Документ передбачає участь представників міністерств у спільних проектах, семінарах, лекціях, ознайомлювальних поїздках, дво- чи багатосторонніх зустрічах.

"Ми вже розуміємо, в яких темах насамперед співпрацюватимемо, і я думаю, що це буде дуже копітка робота. Очікування позитивні, адже ми виявили багато речей, на які будемо звертати увагу. Наша головна мета - допомогти людям. І для будь-якої відповідальної людини, будь-якого чиновника головне - зробити все, аби громадяни, які зазнали важких втрат під час агресії та окупації, нарешті отримали допомогу від своєї держави і свого уряду. Тому покладаю велику надію на нашу співпрацю з міністерством і грузинським урядом", - зазначив В.Черниш.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА