10:33 23.03.2017

СБУ відкрила провадження щодо вибухів на артскладах у Харківській області за статтею "диверсія"

1 хв читати
СБУ відкрила провадження щодо вибухів на артскладах у Харківській області за статтею "диверсія"

Служба безпеки України відкрила провадження щодо вибухів і пожежі на артилерійський складах Міноборони під Балаклією Харківської області за статтею "диверсія", повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська.

"Відкрили провадження - диверсія. Тривають оперативно-слідчі дії", - сказала вона агентству "Інтерфакс-Україна" в четвер.

Як повідомлялося, в ніч на четвер, 23 березня, почалися вибухи на складах зберігання боєприпасів, розташованих неподалік від м. Балаклія Харківської області.

Міністр оборони України Степан Полторак повідомив, що за попередньою версією причиною пожежі та вибухів на складах були дії диверсійної групи, можливо російських військових або бойовиків "ДНР/ЛНР".

С. Полторак також повідомив, що, за попередніми даними, жертв у результаті пожежі на артилерійських складах Міноборони немає.

Він також зазначив, що вогнем охоплено третину території складів, проте пожежа не завдала значної шкоди обороноздатності України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Протягом дня від ворожих атак на Донеччині загинуло 6 людей, ще 7 поранено - ОВА

У Латвії затримали естонця та українця за підозрою у шпигунстві на користь РФ – ЗМІ

ДБР проводить обшуки в приміщенні ВККС, можлива зупинка всіх суддівських конкурсів – джерела

Суд обмежив до 15 квітня терміни ознайомлення Порошенка з "вугільною справою" – ДБР

Кличко: Бригада "Рубіж" отримала чергову партію допомоги від киян – 400 FPV-дронів

Трамп подвоїв мита на сталь та алюміній з Канади після введення Онтаріо 25% мита на експорт е/е до США

Делегації України та США вже обговорили частковий режим тиші й угоду про копалини, почався другий раунд – ЗМІ

Від початку доби було 202 боєзіткнень, ворог найбільш активний на покровському, куп’янському напрямках та у Курській області – Генштаб ЗСУ

Камишін про дронову атаку на РФ: У цю гру можуть грати двоє

Цифровізація мереж ДТЕК дозволяє розпізнавати дефекти на ЛЕП на 98% і суттєво скорочувати час їхнього усунення – СЕО MODUS X

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА