17:19 20.01.2017

Витрати на субсидії для оплати житлокомпослуг в Україні у 2016 р. збільшилися в 2,4 раза

2 хв читати
Витрати на субсидії для оплати житлокомпослуг в Україні у 2016 р. збільшилися в 2,4 раза

Загальна сума субсидій, призначених для компенсації витрат сімей на оплату житлово-комунальних послуг в Україні, в січні-грудні 2016 року сягнула 5 млрд 704,7 млн грн, що в 2,4 раза, або на 3 млрд 358,7 млн грн, більше за показник січня-грудня 2015 року.

Як повідомила Державна служба статистики (Держстат), зазначені показники наведено без урахування тимчасово окупованої території Криму та Севастополя і частини зони проведення антитерористичної операції на сході країни. Дані щодо Донецької та Луганської областей можуть бути уточнені.

За даними Держстату, в січні-грудні 2016 року субсидії призначено 7 млн 677,2 тис. сімей, що становить 103,3% від загальної кількості домогосподарств, що звернулися по них (враховуючи ті домогосподарства, які звернулися по субсидії в 2015 р., але отримали їх у 2016 р.), і на 42,4% перевищує показник січня-грудня 2015 року.

Середній розмір субсидії для компенсації витрат на оплату житлокомпослуг в Україні на одну сім'ю в грудні 2016 року зріс на 25,1% порівняно з груднем 2015 року і становив 1,365 тис. грн.

Найвищий середній розмір субсидій у грудні-2016 зафіксовано в Тернопільській і Волинській областях (2,037 тис. грн і 1,702 тис. грн відповідно), найнижчий - у Дніпропетровській та Одеській областях (1,103 тис. грн і 609,5 грн).

Як повідомлялося з посиланням на Держстат, у 2015 році загальна сума субсидій, призначених для компенсації витрат сімей на оплату житлово-комунальних послуг, становила 2 млрд 345,955 млн грн, що в 6,7 раза, або на 1 млрд 997,1 млн грн, вище за показник за 2014 рік.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Швейцарський експорт зброї падає через заборону на експорт в Україну, виробники вимагають послаблення обмежень – ЗМІ

Китай підтримує всі зусилля, що сприяють мирному врегулюванню "кризи" в Україні – речниця МЗС

Протягом дня від ворожих атак на Донеччині загинуло 6 людей, ще 7 поранено - ОВА

У Латвії затримали естонця та українця за підозрою у шпигунстві на користь РФ – ЗМІ

ДБР проводить обшуки в приміщенні ВККС, можлива зупинка всіх суддівських конкурсів – джерела

Суд обмежив до 15 квітня терміни ознайомлення Порошенка з "вугільною справою" – ДБР

Кличко: Бригада "Рубіж" отримала чергову партію допомоги від киян – 400 FPV-дронів

Трамп подвоїв мита на сталь та алюміній з Канади після введення Онтаріо 25% мита на експорт е/е до США

Делегації України та США вже обговорили частковий режим тиші й угоду про копалини, почався другий раунд – ЗМІ

Від початку доби було 202 боєзіткнень, ворог найбільш активний на покровському, куп’янському напрямках та у Курській області – Генштаб ЗСУ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА