14:44 03.11.2016

Поліція відтіснила вкладників "Михайлівського" на тротуар, авторух вул. Хрещатик у Києві відновлено

1 хв читати
Поліція відтіснила вкладників "Михайлівського" на тротуар, авторух вул. Хрещатик у Києві відновлено

У Києві правоохоронці відновили автомобільний рух вул. Хрещатик, відтіснивши мітингувальників вкладників неплатоспроможного банку "Михайлівський" з проїжджої частини на тротуар.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", після того, як мітингувальники, які вимагають повернення своїх банківських вкладів, були витіснені на пішохідну частину, поліція виставила кордон уздовж бордюру, щоб запобігти новій спробі блокування руху учасниками акції.

Наразі ситуація в центрі столиці спокійна, порушень громадського порядку не спостерігається.

Як повідомлялося, вранці 3 листопада, протестувальники-вкладники банку "Михайлівський" перекрили вул. Банкову на перехресті з вулицею Інститутською у центрі столиці. Потім вони вирушили ходою і перекрили вул. Хрещатик, де запалили фаєри і димові шашки. Активні учасники влаштували бійку зі співробітниками поліції. Одного з учасників акції протесту доправили до управління столичної поліції для надання пояснень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посланець Трампа планує відвідати Москву – ЗМІ

Заяву Маска про кібератаку на платформу X з України спростовують

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Президент повертається після візиту в Саудівську Аравію, а українська делегація залишається для переговорів з представниками США

Зеленський повертається в Україну після візиту до Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський завершив візит до Саудівської Аравії та повертається в Україну, повідомив його радник Дмитро Литвин журналістам

Будь-яка мирна угода означатиме для Укаїни територіальні поступки - Рубіо

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА