Інтерфакс-Україна
13:47 27.10.2016

Секретаріат ENTSO-E у листопаді затвердить каталог заходів щодо інтеграції української та європейської енергосистем

1 хв читати
Секретаріат ENTSO-E у листопаді затвердить каталог заходів щодо інтеграції української та європейської енергосистем

Секретаріат Європейської мережі системних операторів електропостачання (ENTSO-E) у листопаді затвердить каталог заходів щодо інтеграції української системи в європейську, повідомив глава НЕК "Укренерго" Всеволод Ковальчук на прес-конференції в Києві в четвер.

"Наприкінці листопада каталог заходів щодо інтеграції буде затверджено секретаріатом ENTSO-E", - сказав він.

За словами глави "Укренерго", документ міститиме технологічні та регуляторні й організаційні заходи.

Як сказав В.Ковальчук, найбільша група заходів буде спрямована на створення в Україні конкурентного ринку електроенергії, а також на імплементацію норм Третього енергопакета ЄС.

"Сама технічна синхронізація (української та європейської енергосистем - ІФ) можлива і сьогодні, проте їй має передувати робота з переходу на ринкові правила роботи", - підсумував він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС представило оновлені стратегічні документи на напрямах публічної дипломатії та стратегічних комунікацій

УЧХ передав обладнання добровільним пожежним командам Київщини

Зеленський обговорив з прем'єром Греції підтримку України, ППО та євроінтеграцію

Норвегія виділила $190 млн на боєприпаси збільшеної дальності та фінансуватиме технічне обслуговування парку літаків F-16 – М.Федоров

Поняття "безпечна Москва" офіційно залишилося в минулому – 1-й Окремий центр безпілотних систем СБС розповів про наслідки ударів по Московському НПЗ

У Херсонський і Сумських областях від ворожих ударів загинули дві людини

Міністр оборони України: Ми бачимо "вікно можливостей" в найближчі місяці

Україна отримає далекобійну артилерію, крилаті ракети і підтримку дронів– Федоров за підсумками "Рамштайну"

М.Федоров: Події в Москві сьогодні свідчать про те, що Україна рухається правильним шляхом і стає сильніше

Викрито корупційну схему топпосадовців облавтодору, про підозри повідомлено сімом особам – генпрокурор

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА