Інтерфакс-Україна
17:30 02.09.2016

Луценко не прояснив ситуацію щодо зняття недоторканності з Новинського

2 хв читати
Луценко не прояснив ситуацію щодо зняття недоторканності з Новинського

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявляє про підготовку в відомстві матеріалів для внесення подання до Верховної Ради на зняття недоторканності з кількох народних депутатів.

"Я коментуватиму за результатами... за результатами слідчої роботи. На цей момент слідчі працюють над заходом відповідальності для кількох народних депутатів", - сказав Ю. Луценко журналістам, відповідаючи на запитання, чи готуються в Генеральній прокуратурі матеріали на внесення до Ради подання про зняття недоторканності з народного депутата Вадима Новинського.

На уточнювальне запитання, чи стосуються згадані ним матеріали бійки з митрополитом Олександром (Драбинко), Ю. Луценко сказав: "Буде подання – почитаєте. Я не спростовую і не підтверджую ймовірність (внесення) подання до Верховної Ради на зняття депутатської недоторканності. Ми над цим працюємо".

Як повідомлялося, 23 червня митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (Драбинко) від Української православної церкви (Московського патріархату) звернувся до поліції із заявою про погрози розправою з боку народного депутата В. Новинського. За його словами, депутат після богослужіння в м. Корець (Рівненська обл.) покликав митрополита і "в грубій формі запропонував "поговорити"".

"Новинський почав нецензурно ображати мене у присутності інших людей, які в цей час виходили зі святої обителі. Новинський В. у супроводі охоронців наздогнав мене і штовхнув кілька разів, продовжуючи ображати нецензурною лайкою з обіцянками "побити обличчя" і закликаючи піти за ріг монастиря, де він виконає свою обіцянку", - заявив священнослужитель.

У свою чергу парламентарій назвав інцидент "розмовою на підвищених тонах" і заявив, що нападу і побиття не було.

За інформацією відділу комунікації ГУ Національної поліції в Рівненській області, слідчо-оперативна група встановила, що біля Корецького Свято-Троїцького жіночого монастиря (Рівненська обл.) стався конфлікт між 53-річним народним депутатом, жителем Києва, і священнослужителем, який приїхав на богослужіння. Відомості за цим фактом внесено до Журналу єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.

1 вересня В. Новинський прибув на допит до Генпрокуратури. Після спілкування зі слідчим парламентарій заявив, що його викликали як свідка, претензій до правоохоронців у нього немає, він і надалі готовий співпрацювати зі слідством.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

УЧХ працював на ліквідації наслідків російських повітряних атак у Харкові та Умані

Злочинну групу із числа нардепів викрито на отриманні неправомірної вигоди за голосування - НАБУ

Росія, імовірно, розміщує "Орєшнік" на колишній авіабазі на сході Білорусі – ЗМІ

Волонтер Стерненко закликає зняти заборону на роботу дронів-перехоплювачів у великих містах

Трамп і Зеленський зустрінуться на курорті Палм-Біч у неділю о 22:00 за київським часом

Міноборони переходить до цифрового обліку та моніторингу пального

В Офісі генпрокурора розпочали досудове розслідування за фактом воєнних злочинів минулої ночі та ранку

У Києві поїзди метрополітену на червоній лінії курсують зі змінами – КМДА

У Шевченківському районі Києва влучання БпЛА у пʼятиповерхівку – Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА