Інтерфакс-Україна
10:22 28.07.2016

Вхід/вихід на Золотоворітський проїзд на київській станції метро "Золоті ворота" закрито

1 хв читати
Вхід/вихід на Золотоворітський проїзд на київській станції метро "Золоті ворота" закрито

Вхід і вихід в напрямку Золотоворітського проїзду на станції Київського метрополітену "Золоті ворота" закрито з 28 липня до 1 серпня у зв'язку з перекладання теплових мереж на прилеглих вулицях.

"З 28 липня до 1 серпня 2016 року включно вхід/вихід на станції "Золоті ворота" в напрямку Золотоворітського проїзду не працюватиме. Такі зміни в роботі станції пов'язані з перекладанням теплових мереж у межах вулиць Лисенка і Володимирської", - йдеться в повідомленні метро на сторінці у Facebook у четвер.

КП "Київський метрополітен" просить пасажирів користуватися іншим входом/виходом станції. Вихід на вул. Володимирську працюватиме в звичайному режимі.

ОСТАННЄ

Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ

Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА