16:43 24.05.2016

Союзи рибалок виступають проти позбавлення Держрибагентства функції контролю водних біоресурсів

1 хв читати
Союзи рибалок виступають проти позбавлення Держрибагентства функції контролю водних біоресурсів

Громадські організації та ділові асоціації, що об'єднують понад 19 тис. працівників рибного господарства України, стурбовані можливою передачею функцій Держрибагентства в частині державного нагляду за водними біоресурсами Державній природоохоронній службі.

"Ми глибоко стурбовані і навіть обурені цією ініціативою, оскільки вона перекреслює всі втілені за останній рік реформи у сфері рибного господарства і повністю суперечить базовим принципам угоди про асоціацію України з ЄС", - наведено в прес-релізі Держрибагентства звернення Інституту рибного господарства.

На думку союзу "Укррибгосп", така ініціатива Мінприроди ставить під сумнів послідовність держави в її реформах.

Голова Держрибагентства Ярема Ковалів, у свою чергу, повідомив, що в Європейському Союзі регулювання господарської діяльності та забезпечення державного нагляду за водними біоресурсами виконують ті самі органи, незалежні від екоінспекції.

"Відсутність аналогічного органу в Україні не дозволить гармонізувати національні акти з acquis communautaire, суттєво ускладнить виконання угоди про асоціацію України з ЄС та адаптацію до спільної політики у сфері рибного господарства", - додав він.

Як повідомлялося, наприкінці 2015 року уряд схвалив Концепцію реформування рибного господарства України. Вона передбачає дерегуляцію рибного промислу, реорганізацію органів рибної інспекції, скорочення штату, спрощення системи отримання дозвільних документів, скасування квот на вилов, зонування водойм.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА