Інтерфакс-Україна
18:51 05.05.2016

Урочисте засідання ВР відбудеться 24 серпня з нагоди 25-річчя незалежності України

2 хв читати
Урочисте засідання ВР відбудеться 24 серпня з нагоди 25-річчя незалежності України

Кабінет Міністрів на засіданні в четвер затвердив план заходів із підготовки та відзначення 25-ї річниці незалежності України, зокрема урочисте засідання Верховної Ради.

Як повідомляє прес-служба Міністерства культури України, план заходів передбачає проведення 23 серпня, до Дня Державного Прапора України, в Києві, інших населених пунктах та в іноземних дипломатичних установах України офіційної церемонії урочистого підняття Державного Прапора.

24 серпня в Києві передбачені урочистості за участю керівництва держави, представників центральних і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, народних депутатів, представників української діаспори, громадських об'єднань і релігійних організацій, діячів науки і культури. Урочисті заходи відбудуться і в інших населених пунктах країни.

Цього дня також відбудеться урочисте засідання Верховної Ради із запрошенням представників держав, які першими визнали незалежність України, і народних депутатів Верховної Ради УРСР XII скликання, міжнародна конференція із запрошенням парламентських делегацій інших держав.

У Києві заплановані виставки, фестиваль авторської пісні, низка інших інформаційних, наукових, просвітницьких і культурних заходів.

Крім того, до 25-річчя незалежності України заплановано створення трьох неігрових фільмів про українську символіку незалежної України та виготовлення тематичних відеороликів. Також планується створення тематичних анімаційних і документальних фільмів, радіо- і телепередач, присвячених історії держави та боротьби за незалежність України, подіям у країні під час Революції гідності, подвигу учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МВС: встановлено учасників нападу на артистів ансамблю "Гуцулія", це хлопці віком від 17 до 21 року

"Укренерго" анонсувало на вівторок цілодобові відключення у 2-4 черги проти 2,5-4 черги у понеділок

БЕБ та JustGroup уклали меморандум щодо розвитку управлінської команди та посилення інституційної спроможності

Міноборони запроваджує "Чекін мобілізованого" і трекінг шляху військовозобов'язаного

Один цивільний загинув, двоє дістали поранення у Херсонській області через ворожі обстріли – прокуратура

На Сумщині викрито трьох шахраїв, які виманили майже 1 млн грн – серед потерпілих дружина загиблого військового

Міноборони найближчим часом реалізує автоматичну постановку на облік і шеринг електронного військово-облікового документу

ТЦК та СП під час війни мають займатися тільки тими, хто буде служити - Міноборони

В "Резерв+" уже 6 млн користувачів, а до держбюджету сплачено 1 млрд грн штрафів за порушення обліку - Міноборони

На DOT-Chain Defence з'явиться "конструктор дронів" для налаштувати конфігурації БпЛА у 1-му кварталі 2026р - очільник АОЗ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА