Інтерфакс-Україна
18:28 20.04.2016

Увесь держкордон України необхідно облаштувати як ділянку з РФ - Серватюк

1 хв читати
Увесь держкордон України необхідно облаштувати як ділянку з РФ - Серватюк

Перший заступник голови Держприкордонслужби України Василь Серватюк вважає за доцільне інженерно-технічне облаштування державного кордону по всьому периметру після того, як буде закінчено роботи на українсько-російській ділянці.

"Мені хотілося б, щоб основні елементи "інтелектуального кордону" були й на інших ділянках. Кордон потребує такого облаштування по усій протяжності", - сказав В.Серватюк журналістам на кордоні в Харківській області в середу.

"Є національна безпека, необхідна протидія контрабандній та протиправній діяльності. Якщо по-старому підходити, простим нарощуванням кількості прикордонних нарядів нічого не досягнеш", - додав він.

Як повідомлялося, у 2015 р. на інженерно-технічне облаштування українсько-російського кордону було виділено 400 млн грн. На ці кошти на території Харківської та Чернігівської областей було обладнано понад 230 км протитанкових ровів, 45 км контрольно-слідової смуги, майже 103 км рокадних доріг і 75 км захисної огорожі, встановлено спостережні вежі, а також оснащено опорні пункти для особового складу та захисні споруди для пасажирів у пунктах пропуску. Крім того, було закуплено технічні засоби, розгорнуто системи відео-технічного контролю та ураження тощо.

У 2016 р. на інженерно-технічне облаштування українсько-російського кордону передбачено 200 млн грн.

Загальна вартість проекту - 4,1 млрд грн. За наявності необхідного фінансування Держприкордонслужба має намір повністю завершити інженерно-технічне облаштування українсько-російської ділянки кордону до 2020 р.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Кислиця обговорили деякі напрями дипломатичної роботи та перемовин

Постанова про конкурс на кращий ескіз великого Державного Герба України втратила чинність

Українці можуть отримати 90 держстипендій уряду КНР на навчання в Китаї у 2026/2027 навчальному році

Мінкультури надало Вікімедіа Україна, Слідство.Інфо і Книгарня "Є" статус критично важливих

США закликали ЄС не погоджувати виділення Україні "репараційного кредиту" за рахунок активів РФ – ЗМІ

Держбюджет-2026 не збільшує виплати військовим, але будуть контракти з покращеними умовами, - Шмигаль

Генконсульство України буде відкрите в словацькому Пряшеві - МЗС

Свириденко до Железняка: Ознайомте мене з фактами, а я прийму відповідне управлінське рішення щодо Кулеби

Патрульна поліція спростувала інформацію про введення в Україні нового дорожнього знаку "білий ромб"

Петиція із закликом прибрати рекламу з поїздів та станцій метрополітену в Києві не набрала необхідних голосів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА