Інтерфакс-Україна
20:28 08.04.2016

Суд заблокував конкурс із вибору керівника "Центренерго"

2 хв читати
Суд заблокував конкурс із вибору керівника "Центренерго"

Суд заблокував конкурс із вибору керівника компанії "Центренерго", повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус.

"За 1,5 години до засідання номінаційного комітету щодо "Центренерго" конкурс заблоковано судом на підставі позову власника 100 акцій. Чистісінький саботаж!", - написав міністр у своєму Twitter.

У копії судового рішення, яке має агентство, зазначено, що це рішення ухвалив Окружний адміністративний суд Києва 8 квітня.

У рішенні зазначено, що до суду з позовом звернувся Максим Ковальов, він просив визнати протиправними і скасувати рішення комісії при комітеті з призначень керівників особливо важливих для економіки підприємств. 16 березня суд відкрив провадження у цій адміністративній справі.

Проте 8 квітня до суду як третя сторона звернувся В'ячеслав Хижниченко, який попросив суд визнати незаконними всі дії МЕРТ із проведення конкурсу з вибору директора "Центренерго" та як забезпечення за цим позовом заборонити міністерству здійснювати будь-які дії з проведення конкурсу.

У результаті суд заборонив МЕРТ, комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств і комісії при цьому комітеті проводити конкурс із відбору генерального директора "Центренерго".

Як повідомлялося, на конкурс із відбору керівника "Центренерго" подали заявки 37 кандидатів.

"Центренерго" експлуатує Вуглегірську, Зміївську і Трипільську ТЕС сумарною встановленою потужністю 7550 МВт. Державі в особі НАК "Енергетична компанія України" належить 78,3% акцій "Центренерго".

ФДМ планує виставити на приватизацію "Центренерго" наприкінці 2016-го - на початку 2017 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія вдарила по Кременчуку, в місті перебої зі світлом - мер

Росіяни вдарили по місту Новгород-Сіверський на Чернігівщині

Аеропорт Вільнюса знову призупиняв роботу через загрозу з Білорусі

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА