Інтерфакс-Україна
12:33 31.03.2016

США і Росія домовилися про відхід Асада з переїздом до іншої країни

1 хв читати
США і Росія домовилися про відхід Асада з переїздом до іншої країни

Держсекретар США Джон Керрі поінформував лідерів кількох арабських країн про досягнуте з Росією взаєморозуміння, що в рамках майбутнього мирного врегулювання в Сирії президент Башар Асад полишить свою посаду і переїде до іншої країни, повідомила в четвер базована у Великобританії газета "Аль-Хаят", посилаючись на дипломатичне джерело в Раді Безпеки ООН.

За словами джерела, якого цитує видання, точний час виїзду Б. Асада наразі ще не визначено. Взаєморозуміння між США і Росією із відходу Асада та його переїзду до іншої країни було досягнуто дипломатичними каналами під час обговорення військових операцій проти терористичної організації ІДІЛ, забороненої в РФ. Джерело, як зазначає видання, наголосило, що "час для цього кроку і його контекст у політичному процесі наразі ще нікому не зрозумілі".

Ізраїльські ЗМІ, коментуючи публікацію в "Аль-Хаят", зазначають, що останнім часом було чимало суперечливих повідомлень про нібито досягнуті між США і Росією домовленості про долю Асада. "Аль-Хаят", якою володіє саудівський принц Халід бін Султан, переважно відображає позицію Саудівської Аравії у висвітленні конфлікту в Сирії, нагадують ізраїльтяни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

Камишін вийшов з наглядової ради "Укрзалізниці", Милованов – "Укроборонпрому"

Росія саботує мирні переговори хибними заявами, це не поведінка країни, яка прагне миру - президент Молдови

Нацдепозитарій України замість Юдіна очолить його заступниця Адамовська

Кабмін звільнив заступницю міністра енергетики Юхимчук, підтвердив Мельничук

12-та бригада "Азов" зайняла смугу оборони на добропільському напрямку

Японія перерахувала близько 47,7 млн євро на відбудову України та погодила запуск нової фази Програми екстреного відновлення

Росія вдруге за день завдала ударів по Чорноморському порту - АМПУ

"Укрзалізниця" з партнерами обладнала 100 вагонів як мобільні хаби обігріву, зв’язку та дозвілля

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА