Інтерфакс-Україна
15:14 15.03.2016

Глава Мін’юсту України вірить, що Нацагентство із запобігання корупції незабаром розпочне роботу

1 хв читати
Глава Мін’юсту України вірить, що Нацагентство із запобігання корупції незабаром розпочне роботу

Міністр юстиції України Павло Петренко переконаний, що найближчими днями розпочне роботу Національне агентство з питань запобігання корупції.

"Я переконаний, що найближчими днями розпочне повноцінно роботу Національне антикорупційне агентство (Національне агентство з питань запобігання корупції - ІФ)", - сказав П.Петренко під час стратегічної дискусійної панелі "Прозорість і доброчесність публічного сектора: 2016 - визначальний рік для України" в Києві у вівторок.

Він висловив переконання, що одразу після його запуску буде видно результати, так само, як це було з Національним антикорупційним бюро. "Тому що зараз є всі інструменти перевірки чиновників - через публічні реєстри, які відкрило Міністерство юстиції. Залишився останній елемент - публічні електронні декларації та моніторинг кожного чиновника на предмет правдивості", - сказав П.Петренко.

Запуск роботи Національного агентства із запобігання корупції є однією з умов для початку процедури ухвалення рішення в ЄС про скасування віз для громадян України.

Минулої ночі кілька членів конкурсної комісії, яка відбирає кандидатів на посаді в Національне агентство з питань запобігання корупції, заблокували роботу комісії, повідомив один з її членів Віктор Шлінчак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд арештував 14-річного школяра, який напав з ножем на вчительку і однокласника

США призупинять видачу віз росіянам — ЗМІ

Глава "Нафтогазу" категорично спростував введення обмежень споживання газу в будь-якому регіоні України

У Києві без тепла найбільше будинків у Печерському районі після масованих обстрілів – Пантелеєв

У пункті пропуску "Ужгород" відкрили пішохідну смугу руху для оформлення

Зеленський і Федоров визначили перші пріоритети Міноборони, зокрема системні рішення щодо проблем із ТЦК

Держкіно 103 рази клопотало перед ДПСУ і Мінкультури про перетин кордону військовозобов'язаними у 2025р

Кличко: Столиця сьогодні функціонує в екстремальних умовах

В Києві без опалення близько 400 багатоповерхівок, ситуація з енергопостачанням лишається складною – Кличко

Київ працює над внесенням прибуткового будинку Якова Кияка до Держреєстру нерухомих пам’яток України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА