Інтерфакс-Україна
10:39 14.03.2016

Кількість жертв теракту в Анкарі збільшилася до 37 - МОЗ Туреччини

1 хв читати

Ще троє людей померли в лікарні від отриманих ран у результаті теракту, здійсненого в неділю в столиці Туреччини Анкарі, повідомляють в понеділок турецькі ЗМІ з посиланням на міністерство охорони здоров'я.

"Ми втратили трьох наших громадян в лікарні. Наразі жертвами теракту стали 37 осіб", - сказав журналістам міністр охорони здоров'я Туреччини Мехмет Муеззіноглу.

За його словами, в лікарнях залишається 71 постраждалий у результаті теракту, 15 з них у критичному стані.

Як повідомлялося, вибух прогримів у неділю біля автобусної зупинки на площі Кизилай у центрі міста - вибухнув начинений вибухівкою автомобіль, який врізався в пасажирський автобус. Раніше повідомляли про 34 загиблих.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

25 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ворог просунувся у Сумській, Харківській та Донецькій областях - DeepState

Адміністрація Трампа планує створення великих центрів для утримання іммігрантів у США - ЗМІ

Індійський нафтопереробник Reliance відновив закупівлі російської нафти через несанкційних постачальників - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Німеччина здійснила внесок у понад 160 млн євро до Фонду підтримки енергетики України – Міненерго

Підрозділ ударних БпЛА Lasar’s Group знищив ворожий ТОС-1А "Солнцепьок" - командувач Нацгвардії

Спецпосланець США з питань Гренландії підтвердив повагу до суверенітету острова та виключив військове втручання

Посол США при НАТО: врегулювання війни в Україні може відбутися протягом 90 днів

Посол України достроково залишив захід МЗС Ізраїлю біля Стіни Плачу через присутність посла РФ — ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА