Інтерфакс-Україна
13:32 03.03.2016

Влада Луганської області побоюється захоплення ділянки відділу прикордонної служби "Мілове"

1 хв читати
Влада Луганської області побоюється захоплення ділянки відділу прикордонної служби "Мілове"

Існує загроза захоплення з боку Росії ділянки відділу прикордонної служби "Мілове" в Луганській області, повідомляє прес-служба Луганської обласної державної адміністрації.

Як повідомляє Луганська ОДА Facebook, у селищі Мілове з 1992 року функціонує міждержавний пункт пропуску для автомобільного сполучення "Мілове (Україна) - Чертково (РФ)". Державний кордон між цими населеними пунктами на деяких ділянках умовний і на 3 км тягнеться вулицею Дружби народів, пункт "фактично розташований на території Росії".

"За наявною інформацією, Уряд РФ виділив кошти для переселення осіб, які проживають у Чертково на вул. Дружби народів. Наразі такі заходи вже вживаються", - йдеться в повідомленні.

Таким чином, у Луганській ОДА відзначають загрозу "віджимання" пункту пропуску в Міловому так званими "зеленими чоловічками".

В ОДА поінформували, що луганські прикордонники ініціювали нараду для запобігання конфліктним ситуаціям і можливим провокаціям силових і владних структур щодо персоналу українських контрольних органів.

"Було прийнято рішення про можливе розміщення міждержавного пункту пропуску "Мілове" на ділянці РКП "Старобільсквода" у разі вирішення питання передання цієї ділянки в комунальну власність Міловської райдержадміністрації", - поінформували в адміністрації.

Крім того, керівник області підтримав ініціативу про необхідність перенесення пункту пропуску на українську територію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Резерв+ контрактники можуть обирати місце проходження ВЛК - Міноборони

Мінрозвитку домовилося про спрощення умов для відкриття нових автобусних маршрутів з Естонією

В Україні офіційно запроваджується спеціальність операторів БпЛА, які виявляють вибухонебезпечні предмети

На Харківщині через влучання ворожого дрону у цивільну автівку 4 шпиталізованих

Зеленський прибув з візитом до Фінляндії

Держприкордонслужба: ситуація в смугах оборони, де знаходяться прикордонні підрозділи на Сумщині, без змін

ЗСУ майже повністю вийшли з Курської області, пауза у наданні розвідданих припала на критичні дні наступу армії РФ

Український кінооператор Недря прокоментував зйомку разом із російською режисеркою кліпу для представника Естонії на "Євробаченні-2025"

Путін вимагає призупинення всіх поставок зброї в Україну під час перемир'я

Представники ОПК та Сил оборони України у березні зазнали нових кібератак - CERT-UA

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА