Інтерфакс-Україна
12:48 20.02.2016

Порошенко запевнив, що не допустить припинення розслідування злочинів на Майдані з 1 березня через недосконалість законів

2 хв читати
Порошенко запевнив, що не допустить припинення розслідування злочинів на Майдані з 1 березня через недосконалість законів

Президент України Петро Порошенко на зустрічі з сім'ями Героїв Небесної сотні заявив про неприпустимість припинення розслідування злочинів під час Революції гідності.

Як повідомляє прес-служба глави держави, голова громадської організації "Сім'я Героїв Небесної сотні" Ігор Гурик висловив занепокоєння з приводу повідомлення про можливість зупинення розслідування злочинів часів Майдану з 1 березня через те, що набуде чинності закон про Державне бюро розслідувань в нинішній редакції.

"Президент наголосив на неприпустимості зупинки процесу розслідування через недосконалість законів та запевнив, що не допустить цього", - наголошується в повідомленні.

Як повідомлялося, закон "Про Державне бюро розслідувань" ухвалили в цілому 12 листопада 2015 року.

Президент України П.Порошенко підписав закон у середині січня поточного року.

Згідно з документом, закон набуває чинності з дня створення Кабінетом Міністрів Державного бюро розслідувань, але не пізніше 1 березня 2016 року.

У лютому в Генеральній прокуратурі України закликали Верховну Раду відтермінувати набуття чинності закону, щоб не допустити критичної ситуації з розслідуванням "майданівських" справ.

19 лютого керівник управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури С.Горбатюк заявив, що розслідування справ щодо злочинів під час Революції гідності в 2013-2014 рр. на Майдані в Києві припиняється з 1 березня, нагадавши, що попереджав про таку можливість, але Верховна Рада закрила свою роботу, так і не ухваливши зміни до закону про ДБР, а наступне засідання парламенту відбудеться 15 березня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін продовжив державну програму антарктичних досліджень до кінця 2027р

Родинське під контролем Сил оборони – НГУ "Азов"

Росія двічі за вівторок завдала ударів по Чорноморському порту, внаслідок чого загорівся резервуар з олією - АМПУ

Мешканець Ківшарівки у Харківській області загинув внаслідок ворожого обстрілу - ОВА

Двоє цивільних постраждали під час нічної атаки ворожих БпЛА на Білу Церкву – КОВА

Захисники України в ніч на 31 грудня знищили або подавили 101 зі 127 засобів повітряного нападу росіян

Генштаб зафіксував впродовж доби 149 бойових зіткнень

Сили безпілотних систем уразили за добу 1009 ворожих цілей

Кількість постраждалих від нічної масованої атаки дронів ворога на Одесу зросла до шести - МВА

П'ятеро цивільних дістали поранення впродовж доби внаслідок ворожих ударів у Херсонській області – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА