Інтерфакс-Україна
11:38 08.12.2015

"Укрзалізниця" пропонує з 1 січня 2016 підвищити тариф на проїзд у I класі "Інтерсіті +" на 5%

1 хв читати
"Укрзалізниця" пропонує з 1 січня 2016 підвищити тариф на проїзд у I класі "Інтерсіті +" на 5%

ПАТ "Укрзалізниця" пропонує з 1 січня 2016 року підвищити тариф на перевезення пасажирів у першому класі потягів "Інтерсіті +" на 5%.

Про це журналістам повідомив керівник "Укрзалізниці" Олександр Завгородній у Києві у вівторок.

В 2016 році планується також підвищити клас низки потягів, що, відповідно, принесе додатковий прибуток.

"У фінансовому плані (на 2016 рік - ІФ) закладено отримання додатково 654 млн грн від пасажирських перевезень, але це не означає підвищення тарифу. Це підвищення сервісу, підвищення класності потягів, ми змінюємо підхід до поняття міжрегіонального потяга. Сьогодні ми докотилися до того, що на відстань 80 км ми пасажира веземо за 10 грн", - сказав О.Завгородній.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп готовий підтримати посилення тиску на РФ в обмін на допомогу союзників щодо Ірану – ЗМІ

На фронті відбулось 182 бої за добу, найбільше на покровському та гуляйпільському напрямках – Генштаб

Штілерман: Український "антибалістичний щит" готовий з точки зору аеродинаміки, але потрібна інтеграція систем

Понад 78% росіян негативно реагують на офіційні заяви влади РФ – ЦПД

Росіяни атакували Запоріжжя, є загиблий і постраждалі

Росіяни атакували Слов'янськ: троє загиблих і п'ятеро поранених

Зеленський: після відкриття першого кластеру важливо зберегти динаміку переговорів щодо вступу до ЄС

Порошенко: сучасну війну визначають дрони, керовані бомби та роботизовані комплекси

Рада проведе позачергове засідання 18 червня – нардеп

РФ почала застосовувати новий тип ударних безпілотників на півдні України – "Флеш"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА