16:08 26.11.2015

Недбалість персоналу та керівництва нафтобази ТОВ "Побутрембудматеріали" стала причиною пожежі - Держпраці

1 хв читати
Недбалість персоналу та керівництва нафтобази ТОВ "Побутрембудматеріали" стала причиною пожежі - Держпраці

До пожежі на нафтобазі ТОВ "Побутрембудматеріали" ("БРСМ-Нафта" - ІФ) у смт Глеваха (Васильківський р-н Київської обл.) 8-11 червня призвела недбалість персоналу та керівництва об'єкта під час використання оснащення для перекачування нафтопродуктів, повідомив голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега.

"За результатами розслідування встановлено головну причину нещасного випадку, а саме - невідповідність вимогам безпеки технологічного процесу змішування нафтопродуктів", - сказав він на прес-конференції в Києві в четвер.

Р.Чернега пояснив, що під час робіт використовувалося обладнання загального призначення, тоді як мало використовуватися спеціальне. Зокрема, в насосі для перекачування нафтопродуктів є механізм, який зупиняє процес у разі протікання. В цьому випадку він найімовірніше був неналежної якості, оскільки дав іскру при зупинці процесу, що й призвело до першого вибуху.

Детальніше про походження та якість деталей наразі говорити складно, оскільки все обладнання згоріло, зазначив голова Держслужби з питань праці.

За словами Р.Чернеги, винних осіб встановлено. Досудове розслідування в кримінальному провадженні триває. Відповідне рішення має ухвалити суд.

Пожежа на нафтобазі "БРСМ-Нафта" виникла ввечері 8 червня 2015 року. Внаслідок пожежі загинуло шестеро людей, 15 постраждали. Резервуари горіли майже три доби. 13 червня пожежа поновилася після розгерметизації ємності, витоку палива і наступного займання резервуару, що розміщувався поблизу. 16 червня горіння палива припинилося.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА