Інтерфакс-Україна
10:08 06.11.2015

Площа тління торфовищ у Київській області зменшилася до 30 га

1 хв читати
Площа тління торфовищ у Київській області зменшилася до 30 га

У Київській області станом на ранок п'ятниці продовжують тліти розрізнені ділянки торфовищ загальною площею майже 30 га.

"Станом на 07.00 у 5 районах Київської області здійснюється гасіння 6 локалізованих осередків тління торфу на загальній площі близько 29,9 га", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сайті Держслужби України з надзвичайних ситуацій.

Так, за даними ДСНС, окремі ділянки продовжують тліти у Вишгородському, Бородянському, Баришівському, Іванківському та Переяслав-Хмельницькому районах. У цілодобовому режимі від ДСНС до ліквідації тління залучено 152 людини і 56 одиниць техніки.

У ДСНС зазначають, що радіаційний фон у зв'язку з тління торфовищ у м. Києві та Київській області перебуває у межах норми і становить в середньому 12-11 мікрорентген на годину (безпечний рівень радіаційного фону до 30 мікрорентген на годину).

Радіаційний фон у зоні відчуження становить в середньому 24 мікрорентген на годину (безпечний рівень радіаційного фону до 50 мікрорентген на годину).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Освітній комітет Ради визнав незадовільною роботу Міносвіти щодо ефективного використання субвенцій у 2025р.

Окупанти вночі влучили у дитячий майданчик у Львові, без постраждалих – обладміністрація

Лісовий: На Київщині на базі закладів освіти розгорнуто понад 200 пунктів незламності

Петиція до Кабміну із закликом перенести та меморіалізувати стелу на в’їзді в Донецьку область не набрала необхідних голосів

Ворог атакував Київщину, в одному з районів пошкоджено 8 приватних будинків

Четверо дітей постраждали внаслідок атаки ворожого БпЛА на Сумщині – прокуратура

Уламки ворожого "шахеда" зафіксували в одній з громад Київщини

ППО знищила 61 з 82 ворожих БпЛА, зафіксовано влучання на 13 локаціях - Повітряні сили ЗСУ

Росіяни вдарили по об'єктах критичної інфраструктури на Житомирщині

Окупанти за добу втратили 1 150 осіб та 187 од. спецтехніки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА