Інтерфакс-Україна
13:11 02.11.2015

Україна почне відведення мінометів калібром менше 120 мм на донецькому напрямку 5 листопада

1 хв читати
Україна почне відведення мінометів калібром менше 120 мм на донецькому напрямку 5 листопада

Сили АТО почнуть відведення мінометів калібром менш ніж 120 мм від лінії зіткнення в Донецькій області 5 листопада, повідомив спікер Адміністрації президента України з питань АТО Андрій Лисенко.

"Сьогодні співробітники ОБСЄ починають звіряти відведені гармати калібром до 100 мм на донецькому напрямку з раніше складеними списками. Вчора українська сторона повністю відвела артилерію цього калібру на відстань 15 км від лінії розмежування. Процес верифікації артсистем триватиме 2 дні. З 5 листопада розпочнеться відведення мінометів калібру менш ніж 120 мм у Донецькій області, його планують завершити 8 листопада", - сказав він на брифінгу в понеділок у Києві.

А. Лисенка поінформував, що бойовики порушують режим припинення вогню, сили АТО несуть санітарні втрати, але відведення озброєнь відбувається без зривів.

"Представники ОБСЄ фіксують зразкове виконання українською стороною графіка відведення. Є питання до супротивника, але відповіді на них мають дати спостерігачі", - наголосив спікер АП.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Херсонщині дістали поранень четверо цивільних через ворожі обстріли

Уряд розширив повноваження громад щодо відновлення багатоквартирних будинків

Фінляндія, Швеція, Норвегія, Литва, Естонія та Нідерланди планують спільні закупівлі БМП

Запущено серійне виробництво українських дронів-перехоплювачів "шахедів" Octopus

СБС завдали удару по Саратовському НПЗ та сусідньому паливосховищу

Тіла загиблих воїнів Війська Польського перепоховали у Мостиськах на Львівщині

Зеленський підписав закон про 50 тис. грн на народження дитини та інші виплати на дітей

Апеляційний суд у грудні розглядатиме по суті справу за позовом УПЦ (МП) до Києво-Печерської лаври щодо розірвання договору оренди

Літня жінка загинула на Харківщині через детонацію російського дрона

У ЄС найближчими тижнями підготують новий пакет санкцій проти РФ - Мерц

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА