Інтерфакс-Україна
12:19 16.07.2015

Україна зацікавлена в закупівлях газу в Казахстану - Демчишин

1 хв читати
Україна зацікавлена в закупівлях газу в Казахстану - Демчишин

Україна зацікавлена в закупівлях газу в Казахстану і має намір опрацювати це питання.

"Ми готові купувати газ у Казахстані. Необхідно повернутися до цього питання. Є труднощі з транзитом, але потрібно питанням займатися", - сказав міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин на 12-му засіданні Міждержавної українсько-казахської комісії з питань економічної співпраці в Києві.

За словами міністра, Україна також готова закуповувати газ у Туркменістані, але необхідно опрацювати питання його транзиту через територію Казахстану.

В. Демчишин зазначив, що готовий звернутися до Єврокомісії щодо сприяння в переговорах з Росією, через територію якої можливий транзит центральноазіатського газу.

Міністр додав, що поки що немає угод або навіть протоколів про плани постачань газу з Казахстану, а "розмови про відмову РФ транспортувати цей газ в Україну - тільки розмови".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адміністрація Трампа планує створення великих центрів для утримання іммігрантів у США - ЗМІ

Індійський нафтопереробник Reliance відновив закупівлі російської нафти через несанкційних постачальників - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Німеччина здійснила внесок у понад 160 млн євро до Фонду підтримки енергетики України – Міненерго

Підрозділ ударних БпЛА Lasar’s Group знищив ворожий ТОС-1А "Солнцепьок" - командувач Нацгвардії

Спецпосланець США з питань Гренландії підтвердив повагу до суверенітету острова та виключив військове втручання

Посол США при НАТО: врегулювання війни в Україні може відбутися протягом 90 днів

Посол України достроково залишив захід МЗС Ізраїлю біля Стіни Плачу через присутність посла РФ — ЗМІ

Двоє літніх людей поранені внаслідок обстрілів Херсонщини – прокуратура

Двоє солдатів з КНДР, яких взяли в полон українські військові, попросили притулку в Південної Кореї - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА