Інтерфакс-Україна
14:43 05.06.2015

Начальника Київської міліції звільнено у рамках закону про люстрацію - Яценюк

1 хв читати
Начальника Київської міліції звільнено у рамках закону про люстрацію - Яценюк

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляє, що в п'ятницю звільнено начальника Київської міліції.

"Сьогодні звільнено начальника київської міліції, який потрапив під люстрацію", - сказав він у Верховній Раді на "годині запитань" до уряду.

За словами А.Яценюка, в органах державної служби триває "щоденна заміна і перевірка кадрів".

Міліцію Києва очолював Олександр Терещук.

На сайті МВС України розміщено інформацію про звільнення Олександра Терещука з посади начальника Головного управління МВС України в Києві. Відповідний наказ підписав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На фронті відбулось 215 боїв за добу, найгарячіше на покровському та гуляйпільському напрямках – Генштаб

Сибіга поінформував гендиректора ЮНЕСКО про пошкодження атаками РФ культурних об'єктів України

Зеленський створив Координаційну раду з питань захисту прав ветеранів, полонених та зниклих безвісти, яку очолив Буданов – указ

Україна вибачилася перед Грецією за інцидент із морським дроном біля острова Лефкада

Стефанчук: Україна та Польща не можуть допустити, щоб спільний ворог роз'єднав наші держави

Російський fpv-дрон атакував службове авто поліції у Харківській області, без постраждалих

РФ атакувала автозаправний комплекс у Херсонській області, є загиблі та поранені – OKKO

Ворог знову атакував ТЕС ДТЕК, станція зазнала руйнувань

Радбез ООН у понеділок скликає термінове засідання на прохання України після атаки РФ – Сибіга

Трамп заявив, що не заперечує, якщо Україна та Росія досягнуть миру без участі США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА