Інтерфакс-Україна
11:41 13.05.2015

Вибух на залізниці в Одесі кваліфіковано як диверсію

1 хв читати
Вибух на залізниці в Одесі кваліфіковано як диверсію

Вибух на залізниці в Одесі в ніч на середу кваліфіковано за ст. 113 (диверсія) Кримінального кодексу України.

Як повідомляє в середу прес-служба управління Міністерства внутрішніх справ України на Одеській залізниці, потужність вибухового пристрою становила близько 3 кг у тротиловому еквіваленті. Управління СБУ в Одеській області розслідуватиме вибух.

Як повідомлялося, близько півночі в ніч на середу в Одесі на вул. Маловського (промисловий район міста) стався вибух на залізничних коліях. Унаслідок вибуху були пошкоджені 60 см залізничної рейки, 90 см залізобетонної шпали й утворилося воронкоподібне заглиблення розміром 80 см і завглибшки 90 см.

Жертв і постраждалих немає. Затримка руху потяга сполученням Херсон-Одеса становила 2 години 20 хвилин.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС України про ситуацію у Газі: Закликаємо всі сторони виконувати свої зобов’язання та уникати подальшого насильства

У Резерв+ контрактники можуть обирати місце проходження ВЛК - Міноборони

Мінрозвитку домовилося про спрощення умов для відкриття нових автобусних маршрутів з Естонією

В Україні офіційно запроваджується спеціальність операторів БпЛА, які виявляють вибухонебезпечні предмети

На Харківщині через влучання ворожого дрону у цивільну автівку 4 шпиталізованих

Зеленський прибув з візитом до Фінляндії

Держприкордонслужба: ситуація в смугах оборони, де знаходяться прикордонні підрозділи на Сумщині, без змін

ЗСУ майже повністю вийшли з Курської області, пауза у наданні розвідданих припала на критичні дні наступу армії РФ

Український кінооператор Недря прокоментував зйомку разом із російською режисеркою кліпу для представника Естонії на "Євробаченні-2025"

Путін вимагає призупинення всіх поставок зброї в Україну під час перемир'я

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА