Інтерфакс-Україна
16:59 08.05.2015

"Укрспирт" повернув постачальникові безпідставно закуплені в 2014 р. медичні маски майже на 1 млн грн

1 хв читати
"Укрспирт" повернув постачальникові безпідставно закуплені в 2014 р. медичні маски майже на 1 млн грн

Державне підприємство спиртової та лікеро-горілчаної промисловості "Укрспирт" повернуло приватному постачальникові 980 тис. шт. медичних масок на 950,6 тис. грн, закуплених у 2014 році.

Як повідомила прес-служба "Укрспирту" в п'ятницю, враховуючи відсутність даних про сертифікації походження і відповідність товару, висновків Державної санітарно-епідеміологічної експертизи, держпідприємство ухвалило рішення повернути товар постачальникові.

Матеріали за фактом розтрати грошових коштів держпідприємства спрямовано до правоохоронних органів для початку досудового розслідування.

ДП "Укрспирт" належить до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства. 2014 року заводи "Укрспирту" виготовили близько 15 млн декалітрів спирту. Увесь об'єм було реалізовано на внутрішньому ринку.

Раніше в. о. директора "Укрспирту" Роман Іванюк повідомив, що спиртзаводи держпідприємства 2015 року можуть збільшити виробництво продукції вдвічі, до 26,1 млн дал, за умови законодавчих змін.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Знеструмлені 10 населених пунктів у Запорізькій області внаслідок атаки РФ

Погода найближчими днями в Україні не зміниться, лише на заході в понеділок невеликий дощ, на півдні - туман

Фотовиставка відкрилася на станції метро "Золоті ворота" в Києві з нагоди Дня ЗСУ

Сирський у День ЗСУ: Не маємо права повторити помилки сторічної давнини, мусимо вистояти і обов’язково вистоїмо

Головною ціллю ударів РФ вночі була енергетика – Зеленський

Нацполіція зареєструвала 239 воєнних злочинів РФ за добу, розшукано 29 і повернуто 16 дітей

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА