Інтерфакс-Україна
12:44 06.05.2015

МОЗ України оголосило конкурс на посаду голови Держлікслужби

1 хв читати
МОЗ України оголосило конкурс на посаду голови Держлікслужби

Міністерство охорони здоров'я України оголосило відкритий конкурс на посаду голови Державної служби України з лікарських засобів (Держлікслужба).

Як повідомила прес-служба відомства, кандидат на зазначену посаду має бути громадянином України, повинен мати вищу освіту, мати стаж і досвід роботи за фахом та на керівних посадах не менш ніж десять років.

Крім того, згідно з вимогами МОЗ, претендент повинен мати високий рівень знань про сучасний стан і перспективи розвитку сфери обігу лікарських засобів і медичних виробів, добре знати європейський та світовий досвід.

Кандидат також має пред'явити документи, що підтверджують підвищення професійної кваліфікації протягом останніх десяти років.

Список усіх кандидатів на посаду керівника Держлікслужби буде оприлюднено на сайті МОЗ, після чого їх запросять на індивідуальну співбесіду з міністром охорони здоров'я України Олександром Квіташвілі. Після співбесіди міністр визначить відповідну кандидатуру для затвердження Кабінетом Міністрів України.

Як повідомлялося, уряд 4 березня звільнив з обійманої посади голову Держлікслужби Михайла Пасічника за угодою сторін.

Міністр охорони здоров'я О.Квіташвілі заявив, що голову Держлікслужби добиратимуть на відкритому конкурсі і що МОЗ планує залучити до пошуку кандидатур на керівні посади в системі охорони здоров'я фахівців компанії "Ернст енд Янг".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Економіка РФ зіштовхнулася з труднощами, але Путін навряд чи змінить курс щодо війни в Україні — ЗМІ

Директор нацрозвідки США спростувала твердження про плани РФ щодо завоювання Європи та всієї України

Міжнародні делегації у складі США, Єгипту, Катару і Туреччини обговорили другий етап припинення вогню в Газі

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Путін робив ставку на Віткоффа як ключового переговорника з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Берегова охорона США захопила нафтовий танкер в міжнародних водах біля узбережжя Венесуели - ЗМІ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

Латвія вивчає досвід енергетичної стійкості України та передала захисникам 30 автомобілів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА