15:00 22.04.2015

У Києві частково обмежать рух автотранспорту на Броварському проспекті та вул. Старонаводницькій

1 хв читати
У Києві частково обмежать рух автотранспорту на Броварському проспекті та вул. Старонаводницькій

Рух автотранспорту на Броварському проспекті та вул. Староноводницькій у Києві буде частково обмежено через ремонт дороги, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

За інформацією комунальної корпорації "Київавтодор, у зв'язку з початком робіт із середнього ремонту Броварського проспекту в Дніпровському районі 22 і 23 квітня виконуватимуться роботи з фрезерування та влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття на ділянці від станції метро "Лісова" до межі міста та у зворотному напрямку.

Ремонтні роботи також з фрезерування проїжджої частини відбуватимуться в ніч із 23 на 24 квітня та з 24 на 25 квітня в Печерському районі столиці на вул. Староноводницькій на відрізку від вул. Кутузова до вул. Панфіловців.

Під час проведення ремонтних робіт рух автотранспорту буде частково обмежено.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Умєров зустрівся з делегацією міжнародного об’єднання парламентарів United for Ukraine, обговорили плани на 2025р

СБС вразили ЗРК "Стріла-10М4" на Луганщині

Рада звільнила осіб, які перебували в місцях несвободи через агресію РФ, від сплати адмінзбору за оформлення паспорта

Міноборони ініціює укладання довгострокових контрактів з українськими виробниками озброєння

Умєров взяв участь у засіданні з представниками країн групи Е5, Нордично-Балтійської вісімки, Нідерландів, ЄС та НАТО

Під час випробувань САУ Zuzana у Словаччині стався вибух, поранено дві людини

У Краматорську 14 поранених внаслідок російської атаки, з них 4 дітей - Нацполіція

Мінкультури підтвердило "Кінокіт" і "Зеонбуд" статус критично важливих

Працівниця будинку культури на Донеччині отримала 15 років тюрми за держзраду

Через ворожий обстріл Білого Колодязя одна людина загинула, ще одна постраждала

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА