Інтерфакс-Україна
17:10 07.04.2015

Порошенко наполягає на створенні спостережних пунктів у буферній зоні - в донецькому аеропорту, Авдіївці, Пісках та Широкиному

1 хв читати

Президент України Петро Порошенко відзначає необхідність створення спостережних пунктів у буферній зоні на найнебезпечніших ділянках на Донбасі.

"Петро Порошенко також наголосив на необхідності створення спостережених пунктів у буферній зоні на найбільш небезпечних ділянках. Зокрема, мова йде про донецький аеропорт, Авдіївку, Піски, Широкине", - повідомляє прес-служба глави держави за підсумками засідання Воєнного кабінету Ради національної безпеки і оборони у вівторок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінрозвитку оголосило про обовʼязкову евакуацію дітей з 19 населених пунктів Донеччини

Кількість постраждалих у передмісті Харкова зросла до 13

У Москві ліквідували поліцейських, які брали участь у катуваннях українських полонених - джерела

КМДА придбала роторну парковку за 3,6 млн грн і списала її, так і не почавши використовувати – експосадовцю повідомлено про підозру

На Різдво в Україні мороз і без опадів, на наступний день – сніг із хуртовиною

Через ворожі удари по передмістю Харкова 1 людина загинула, 11 поранені

У Києві викрили торгівця шоколадом з психотропними грибами та вилучили у нього товару на понад 1 млн грн – прокуратура

Окупанти завдали ударів по ТЕЦ у передмісті Харкова, одна людина загинула – мер

ВАР систематизувала податкові пріоритети агросектору на 2026р

Папа Римський досі сподівається на можливість Різдвяного перемир’я між РФ та Україною

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА