Інтерфакс-Україна
17:46 30.03.2015

Директора "Масандри" звинувачують в укладанні угод за заниженими цінами

2 хв читати
Директора "Масандри" звинувачують в укладанні угод за заниженими цінами

Кримське управління СКР відкрило ще два кримінальних провадження за статтею "Зловживання повноваженнями" проти гендиректора найбільшого виноробного підприємства Криму - НПАТ "Масандра" Миколи Бойка.

За даними слідства, в січні 2013 року гендиректор НПАТ "Масандра" з метою завдати шкоди землеробському держпідприємству "Малоріченське", яке входить до складу "Масандри", уклав угоду про продаж виноматеріалів ДП "Малоріченське" в НПАТ "Масандра" за заниженою ціною.

"У результаті ДП "Малоріченське" недоотримало доходів у 2014 році на суму 8,4 млн руб.", - ідеться в прес-релізі відомства.

Крім того, за даними відомства, в листопаді-грудні 2014 року керівники НПАТ "Масандра" продавали за заниженими цінами продукцію підприємства. Покупцем виступало ПАТ "Торговий дім "Масандра".

"Виконання договору постачання спричинило значну шкоду на суму не менш ніж 20 млн руб.", - повідомляє СКР.

Гендиректор НПАТ "Масандра" Н.Бойко був усунений 19 лютого із займаної посади у зв'язку з порушенням проти нього кримінальної справи. И.о. гендиректора підприємства призначена Янина Павленко, яка до цього керувала державним кримським заводом шампанських вин "Новий світ".

За версією слідства, М.Бойко у 2014 році уклав невигідну угоду купівлі-продажу виноматеріалу з виноробним держпідприємством "Таврида", яке входить до складу "Масандри".

"Ціну виноматеріалу, проданого держпідприємством "Таврида" в НПАТ "Масандра", було занижено", - йдеться в прес-релізі управління СК РФ у республіці Крим. Збиток, завданий підприємству, за даними відомства, перевищив 7 млн рублів.

М.Бойко управляв "Масандрою" понад 10 років.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль: Литва готує урядове рішення про виділення додаткової енергетичної допомоги для України

Об'єкт критичної інфраструктури у Харкові значно пошкоджений через ворожий обстріл – мер

Зеленський повідомив про ухвалені рішення для збільшення імпорту електроенергії

Зеленський: Головне завдання для української делегації – дати реальну інформацію про наслідки російських ударів

Петиція щодо забезпечення безперебійного електропостачання у школах Києва не набрала необхідних голосів

Одна людина постраждала від ворожого удару по Харкову

Генштаб повідомив про ураження засобів ППО та складу БпЛА противника

Ворог бʼє по обʼєкту критичної інфраструктури – мер Харкова

В ГУРі показали президенту Чехії бойові можливості та інноваційний потенціал

Два данські винищувачі F-35 та французький літак-заправник провели навчання на південному сході Гренландії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА