Інтерфакс-Україна
15:36 18.03.2015

Москва не хоче змінювати газовий контракт із Києвом

1 хв читати
Москва не хоче змінювати газовий контракт із Києвом

Російська сторона не вбачає підстав для внесення змін до контрактної бази поставок газу до України, заявив голова "Газпрому" Олексій Міллер на зустрічі з прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим.

"Росії і України не мають необхідності вносити зміни до чинних контрактів на постачання газу. Усі питання регулюються чинною угодою", - сказав О. Міллер.

Прем'єр-міністр РФ погодився, що жодних нових документів не потрібно. "Газпром" має базуватися на діючих угодах. Решта розмови ні на чому не засновані", - сказав Д. Медведєв.

Як повідомлялося, в п'ятницю, 20 березня, у Брюсселі відбудеться чергова зустріч представників Росії, України і ЄС з питання постачань газу "Нафтогазу України" з 1 квітня - після завершення зимового пакета" - часових компромісних умов поставок газу з РФ до України.

Сторони сперечаються про умови контракту. Будь-яке проміжне рішення може послабити позиції сторін в арбітраж.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

Програма PURL потребує наповнення, в січні зроблено ще недостатньо – Зеленський

Зеленський про ситуацію в Ірані: Режим, який убив стільки людей, не заслуговує на існування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА