Інтерфакс-Україна
13:57 19.01.2015

Глава СБУ і генпрокурор України сподіваються на визнання світом "ДНР"-"ЛНР" терористичними організаціями

1 хв читати
Глава СБУ і генпрокурор України сподіваються на визнання світом "ДНР"-"ЛНР" терористичними організаціями

Генеральний прокурор України Віталій Ярема та глава Служби безпеки України Валентин Наливайченко сподіваються, що світ визнає "ДНР" і "ЛНР" терористичними організаціями і це змінить ставлення до них з боку керівництва РФ.

"Усі факти говорять про те, що це терористичні організації. Ми сподіваємося, що таке рішення світова громадськість прийме, і людей, які очолюють ці терористичні організації, переслідуватимуть по всьому світу... і найголовніше, що Російська Федерація буде визнана як організація, що підтримує терористичну організацію", - сказав В. Ярема на брифінгу в Києві.

Він наголосив, що у разі визнання світовим співтовариством "ДНР" і "ЛНР" терористичними організаціями "ті посадові особи, які працюють в уряді Російської Федерації, президент Путін змінить своє ставлення до цих організацій, і по-іншому будуть ставитися до питань фінансування і постачання озброєння".

У свою чергу, В. Наливайченко додав: "Підтримка та відносини з цими терористичними організаціями будуть припинені раз і назавжди всіма організаціями і державами".

Генпрокурор уточнив, що Україна робить висновки щодо діяльності "ДНР" на підставі не лише випадку під Волновахою, а аналізує всього, що відбувається на сході України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

ОВА: Четверо цивільних поранені внаслідок обстрілів 25 населених пунктів Запорізького району

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА