Інтерфакс-Україна
16:24 11.09.2014

Експерти хочуть закінчити другу фазу розслідування на місці аварії малайзійського "Боїнга" до початку холодів - держкомісія України

1 хв читати
Експерти хочуть закінчити другу фазу розслідування на місці аварії малайзійського "Боїнга" до початку холодів - держкомісія України

Міжнародні експерти сподіваються закінчити другу фазу розслідування на місці аварії малазійського "Боїнга" до початку холодів, повідомляє державна комісія України з розслідування катастрофи.

За повідомленням комісії, можливість швидкого початку другої фази розслідування на місці падіння літака обговорили на спільній зустрічі представники Нідерландів, Австралії, Малайзії, України та ОБСЄ. На зустрічі були присутні, зокрема, посли Нідерландів, Австралії, Малайзії та голова спеціальної спостережливої місії ОБСЄ в Україні.

"Усі сторони продемонстрували готовність продовжити ефективну співпрацю, щоб якнайшвидше, скориставшись нагодою, у зв'язку з дією режиму припинення вогню, розпочати другий етап розслідування та завершити його до настання зими", - йдеться в повідомленні.

Нідерландська сторона поінформувала, що експерти мають 283 унікальні профілі ДНК загиблих пасажирів, поки що на сьогодні ідентифіковано 193 людини.

"На нас усіх тисне усвідомлення того, що там, на місці падіння літака, перебувають тіла безневинно загиблих людей. Це головне, що нас спонукає сьогодні", - наголосив віце-прем'єр України Володимир Гройсман під час зустрічі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський анонсував новий порядок розподілу особового складу між бойовими бригадами

Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача

Питання керівника "Оператора ГТС України" вирішуватиме оновлена наглядова рада – Мінекономіки

Молдова денонсувала угоду з РФ про культурні центри

Трамп отримав "Премію миру" та медаль FIFA

Представники Херсонської ОВА та МВС обговорили ліквідацію наслідків російських ударів по Херсонській ТЕЦ

Малюк доповів Зеленському про результати СБУ в протидії російським окупантам

В Україну за посередництвом Меланії Трамп вдалося повернути 7 дітей з ТОТ – омбудсмен

На НВМК висадили частину майбутньої Алеї дубів на честь полеглих воїнів - Мінветеранів

Матеріали про порушення прав військових в окремих підрозділах мають отримати подальшу правову оцінку – командування Сухопутних військ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА