Інтерфакс-Україна
19:50 24.06.2014

Клімкін обговорив із головою ОБСЄ ситуацію на Донбасі та попросив посприяти у звільненні затриманих у РФ українців

1 хв читати

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін обговорив у Відні з діючим головою ОБСЄ, президентом та міністром закордонних справ Швейцарії Дідьє Буркгальтером ситуацію на сході України та залучення ОБСЄ до її врегулювання.

Як повідомляє у вівторок департамент інформаційної політики МЗС України, П.Клімкін розповів Д.Буркгальтеру про реалізацію мирного плану, запропонованого президентом України Петром Порошенком для припинення насильства на сході країни.

Д.Буркгальтер висловив свою підтримку мирному плану президента України.

"Співрозмовники обмінялися думками щодо залучення ОБСЄ до практичної реалізації мирного плану, зокрема, через діяльність спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні та участь спеціального представника діючого голови ОБСЄ Х.Тальявіні в тристоронній контактній групі. Крім того, було обговорено практичні кроки та часовий вимір реалізації мирного плану", - йдеться в повідомленні.

У МЗС України повідомили, що сторони відзначили важливість негайного звільнення заручників, зокрема, спостерігачів ОБСЄ, яких тримають члени незаконних збройних формувань. Була наголошено на важливості повної підтримки мирного плану з боку РФ.

"П.Клімкін звернувся до діючого голови ОБСЄ з проханням сприяти у звільненні українського кінорежисера Олега Сенцова та інших громадян України, які були незаконно затримані окупаційною владою Криму та звинувачені в терористичній діяльності", - розповіли в МЗС України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА