Інтерфакс-Україна
18:46 02.06.2014

Мін’юст пропонує заарештовувати активи та майно російських компаній в Україні для відшкодування "кримських збитків" - Петренко

1 хв читати

Міністерство юстиції України оцінює завдані Україні збитки у зв'язку з анексією Криму Росією в більше ніж трильйон гривень, заявив глава міністерства Павло Петренко.

"На сьогодні сума збитків становить 1 трлн 80 млрд грн. У зв'язку з обмеженням права користування об'єктами, майном і корисними копалинами ця сума продовжить зростати", - сказав він на прес-конференції в понеділок у Києві.

П.Петренко повідомив, що Мін’юст запропонував прокуратурі заарештовувати майно й активи російських компаній в Україні та за кордоном для компенсації цих збитків.

Міністр не озвучив списку російських кампаній, майно яких підлягає арешту, пославшись на таємницю слідства й зазначивши, що українське законодавство в таких випадках передбачає процедуру спецконфіскації майна.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Найскладніше після нічного російського обстрілу в Києві – Зеленський

У Раді відсутні вода та опалення - нардеп

Україна отримала потрібні ракети для ППО за добу до обстрілу РФ, вони суттєво допомогли – Зеленський

У Києві інтервали руху поїздів метро між станціями "Дарниця" – "Арсенальна" становлять до 10 хвилин

Українці розцінюють дії США у Венесуелі переважно як намагання захопити її ресурси – КМІС

Сибіга: Удар Путіна по Україні вранці — це сигнал тривоги для світових лідерів, які зібралися в Давосі

Одна людина загинула і 13 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

Головою наглядової ради "Нової пошти" переобрано співзасновника Toloka.vc Кириченка

Ворог атакував цивільну інфраструктуру Одещини, БпЛА влучив у багатоповерховий будинок

Унаслідок ворожої атаки на Київщині є загиблий

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА