Інтерфакс-Україна
16:20 29.05.2014

Державіаслужба продовжила заборону польотів до Донецького аеропорту до 2 червня

1 хв читати
Державіаслужба продовжила заборону польотів до Донецького аеропорту до 2 червня

Державна авіаційна служба України видала NOTAM, що подовжує обмеження на польоти до Донецького аеропорту до 2 червня включно, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело на авіаринку.

У зв'язку з цим авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України (МАУ, Київ) інформує про скасування її рейсів між Києвом і Донецьком.

"Скасовано такі рейси: PS045 Київ - Донецьк від 30 травня, 1 і 2 червня; PS046 Донецьк - Київ від 30 травня, 1 і 2 червня; PS047 Київ - Донецьк 28, 29, 30, 31 травня, а також 1 і 2 червня; PS048 Донецьк - Київ від 29, 30 і 31 травня, а також 1 і 2 червня", - повідомляється на веб-сайті МАУ.

Як раніше повідомлялося, Донецький аеропорт з 7:00 26 травня перестав обслуговувати рейси через появу в ньому збройних представників самопроголошеної Донецької народної республіки (ДНР), після чого Державіаслужба обмежила польоти в аеропорт.

Пізніше в рамках антитерористичної операції (АТО) українська сторона застосувала силовий варіант щодо бойовиків, що перебувають на території аеропорту в Донецьку, після відмови останніх скласти зброю, і завдала авіаудару по їхнім позиціям. Згодом стало відомо про перехід аеропорту під контроль сил АТО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Швеція підтримує Данію у відповідь на погрозливу риторику США щодо Гренландії — прем’єр

Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ

Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА