Інтерфакс-Україна
20:32 19.02.2014

Двох іноземців, шістьох журналістів і чотирьох дітей госпіталізували після сутичок у центрі Києва - МОЗ

1 хв читати

Серед госпіталізованих до медзакладів, постраждалих унаслідок останніх сутичок у центрі Києва, - двоє іноземних громадян, шестеро журналістів і четверо дітей (до 18 років), повідомляється на сайті МОЗ у середу ввечері.

Крім того, в лікарнях перебувають 86 постраждалих співробітників правоохоронних органів і народний депутат України Василь Пазиняк (фракція "Батьківщина").

Загалом станом на 18.00 упродовж останньої доби по меддопомогу звернулися 66 осіб, із них госпіталізували 22. Загалом з 10.20 18 лютого до бригад екстреної медичної допомоги та закладів охорони здоров'я Києва по меддопомогу звернулися 426 постраждалих під час заворушень у центрі столиці, 277 з них госпіталізували, нагадали в МОЗ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Румунській політикині Йованович-Шошоаке заборонено в’їзд в Україну за підтримку російської агресії

Секретарем Ради підприємців при президенті буде радник глави ОП і заступник голови правління Ощадбанку Каціон

Сибіга зустрівся в Індії з радником прем’єра Великої Британії з нацбезпеки для обговорення дипломатичних зусилль для досягнення миру

Росіяни з початку березня намагаються прорвати лінію П'ятихатки-Малі Щербаки в Запорізькій області – DeepState

Єрмак закликав генсека Міжнародної морської організації запровадити посилені заходи з протидії тіньового флоту РФ

Процедура мобілізації є незворотною, навіть якщо проведена з порушеннями – Верховний суд

Макрон і прем'єр Канади в спільній заяві висунули вимоги до РФ про чіткі зобов’язання щодо України – ЗМІ

Цифрові рішення допомогли ДТЕК скоротити пошук у Європі обладнання для ремонтів після обстрілів – СЕО MODUS X

ВООЗ і Міндовкілля працюватимуть над методикою оцінки впливу екологічної шкоди на здоров'я людей

ЄС підтвердив вихід США з групи моніторингу військових злочинів РФ в Україні – ЗМІ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА