19:10 19.01.2014

Понад 20 правоохоронців постраждали під час недільних подій біля стадіону "Динамо" – МВС

1 хв читати

Під час подій на Європейській площі і біля стадіону ім.В.Лобановського "Динамо" постраждали понад 20 правоохоронців, повідомили в управлінні зв'язків із громадськістю МВС України в неділю ввечері.

"У них діагностовано закриті черепно-мозкові травми, переломи, травми й отруєння невідомими речовинами", - йдеться в повідомленні.

В УЗГ МВС України наголосили, що більше ніж десятеро працівників органів внутрішніх справ госпіталізовані, четверо з них перебувають у важкому стані.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

Результати зустрічі в Саудівській Аравії стануть ключовими для відновлення військової допомоги США Україні – Рубіо

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА