Інтерфакс-Україна
11:44 10.01.2014

Samsung планує випустити смартфон Galaxy S5 у квітні

1 хв читати

Південнокорейський виробник електроніки Samsung Electronics Co. планує у квітні випустити новий смартфон Galaxy S5, заявила виконавчий віце-президент мобільного підрозділу Samsung Лі Ян Хі в інтерв'ю агентству Bloomberg.

Новинка з більш новітнім дисплеєм порівняно з Galaxy S4 може бути представлена на виставці Mobile World Congress уже в лютому. Крім того, Galaxy S5 може бути обладнаний сенсором розпізнавання очей користувача.

"Багато людей захоплюються технологією розпізнавання райдужки. Ми вивчаємо можливості, але не можемо сказати точно, чи буде її представлено в S5", - зазначила Лі Ян Хі.

Попередня модель Galaxy S4 була обладнана сенсором, який за рухом очей користувача може перегортати веб-сторінки та блокувати поворот зображення при зміні кута нахилу дисплея.

Перші повідомлення про впровадження Samsung сенсорів розпізнавання ока з'явилися в грудні. Ці сенсори створюють висококонтрастне зображення зіниці, райдужки, повік і вій користувача, а відтак перетворюють це унікальне поєднання на код, який потім використовуватиметься під час розблокування пристрою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Літак Зеленського очікується у Швейцарії зранку у четвер – авіаресурс

"Укрзалізниця" змінює графік руху: 118 поїздів далекого сполучення курсують за оновленим розкладом з 22 січня

Українська делегація обговорила з однією з найбільших американських інвестиційних компаній BlackRock відновлення України

Гілі: Ми не повинні забувати, хто супротивник, а хто союзник. Наша місія - підтримувати Україну

Голова НАЛУ Шевчук увійшов до складу конкурсної комісії для обрання заступника керівника САП, закликає припинити маніпуляції щодо його обрання

Шмигаль: енергетики розробили низку технічних рішень, які дозволять перейти від екстрених до жорстких, але прогнозованих графіків

Внаслідок ворожих атак по Запоріжжю пошкоджено житлові будинки, поранена одна людина

Трамп відмовився від запровадження тарифів проти європейських партнерів у зв’язку з переговорами щодо Гренландії та Арктики

Українська енергосистема отримає додаткову допомогу від іноземних партнерів, приватних донорів та МЗС України

У Києві вночі розпочинають відновлення теплопостачання для 3260 будинків - мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА