Інтерфакс-Україна
19:41 08.01.2014

Кіберзлочинець Stalin вкрав із банківських рахунків понад $9 млн - СБУ

1 хв читати

Служба безпеки України встановила особу 38-річного киянина, який викрадав кошти з рахунків клієнтів іноземних та вітчизняних фінансових установ і причетний до несанкціонованого втручання в роботу комп’ютерних систем однієї з іноземних банківських установ, унаслідок чого у 2008 році було викрадено понад $9 млн.

Як зазначає прес-центр СБУ, правопорушник був зареєстрований у мережі Інтернет під псевдонімами 4х4 і Stalin і був затриманий ще в жовтні 2013 року в рамках кримінального провадження. Під час обшуку за місцем його проживання було вилучено спеціальне комп'ютерне обладнання й вогнепальну зброю.

Зловмисника також підозрюють у виготовленні, продажу та використанні скімінгового обладнання, використовуваного для несанкціонованого отримання реквізитів платіжних карток для подальшого незаконного зняття коштів із банківських рахунків громадян.

"Наразі в рамках розпочатого кримінального провадження за ч. 4 ст. 190 (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою, - ІФ) і ч. 2 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу комп'ютерних мереж, якщо воно завдало значної шкоди - ІФ) Кримінального кодексу України Служба безпеки України здійснює слідчі дії", - зазначається в повідомленні прес-центру СБУ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ОККО Group планує запустити на повну біоетанольний завод у ІІІ кв.-2026 – СЕО

США будуть світовим лідером з освоєння мінеральних ресурсів морського дна, переконаний Рубіо

K41 Community Fund повідомив про викуп заводу Ріхерта на Подолі в Києві

Шмигаль зустрівся з прем’єркою Ліхтенштейну, говорили про санкції для РФ та заморожені активи

АМКУ надав рекомендації 160 виробникам і імпортерам ліків щодо роботи з дистрибьютерами

Ворог завдав п'ять ударів з БпЛА по Харкову, пошкоджені приватні будинки – мер

Зеленський: під прикриттям масованого удару росіяни намагалися розвивати штурмові дії, зокрема, на покровському напрямку, отримали відсіч

МАГАТЕ повідомляє про перепади потужностей на АЕС України

У Харкові удари ворожих БпЛА спровокували пожежі на території підприємств - мер

Трамп заявив, що незадоволений діями Путіна через ракетний удар по Києву

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА