13:50 15.12.2013

У Маріїнському парку столиці триває безстрокова акція-мітинг на підтримку курсу президента

1 хв читати

У неділю о 12.00 продовжилася безстрокова акція-мітинг Партії регіонів у Маріїнському парку Києва. На площу Конституції зібралися прихильники курсу президента України.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", на площі Конституції під будівлею парламенту продовжують перебувати кілька тисяч людей. Люди стоять зі стрічками Партії регіонів і тримають у руках партійні прапори, а також державні прапори України.

Перед присутніми виступають народні депутати, громадські діячі та активісти. Маріїнським парком розосереджені групи до півсотні людей, які спілкуються між собою на абстрактні теми.

Водночас у прес-службі Партії регіонів зазначили, що на мітинг приїхали громадяни із різних регіонів країни, "які виступають проти ескалації конфлікту і розколу країни, серед яких - представники трудових колективів, студенти, пенсіонери, державні службовці, народні депутати, політики".

"Усі вони прагнуть одного - стабілізації ситуації в країні, досягнення миру і злагоди в суспільстві", - йдеться в повідомленні прес-служби.

У прес-службі міліції агентству "Інтерфакс-Україна" повідомили, що за їхніми оцінками в Маріїнському парку зібралися близько 15 тис. осіб. Агентство не має підтвердження даної чисельності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Рада звільнила осіб, які перебували в місцях несвободи через агресію РФ, від сплати адмінзбору за оформлення паспорта

Міноборони ініціює укладання довгострокових контрактів з українськими виробниками озброєння

Умєров взяв участь у засіданні з представниками країн групи Е5, Нордично-Балтійської вісімки, Нідерландів, ЄС та НАТО

Під час випробувань САУ Zuzana у Словаччині стався вибух, поранено дві людини

У Краматорську 14 поранених внаслідок російської атаки, з них 4 дітей - Нацполіція

Мінкультури підтвердило "Кінокіт" і "Зеонбуд" статус критично важливих

Працівниця будинку культури на Донеччині отримала 15 років тюрми за держзраду

Через ворожий обстріл Білого Колодязя одна людина загинула, ще одна постраждала

ДБР викрило на хабарництві в.о. міського голови та депутата міської ради на Рівненщини

Противник найбільш активний на покровському та курському напрямках

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА